PvpLog.com - Rift Online İncelemesi

Hakkında

Rift Online, Trion’un yeni fantastik MMO oyunudur. Rift Online’da oyunu sınırsız olarak ücretsiz oynayabilirsiniz ancak maksimum 20 level olabilirsiniz. 20 level üzeri olabilmek için oyunu satın almanız gerekir. Rift Online standart paket ücreti $ 4.99, Özel paket ise $ 14.99’dır. Özel paketi satın aldığınızda size özel bankaya, mount’a ve çeşitli hediyelere sahip oluyorsunuz. Oyunu satın aldığınızda ilk 30 gün ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz ancak 30 gün sonrasında her 30 gün için ücret ödemeniz gerekiyor. Standart paket için aylık ücret $ 19.99, Özel paket için aylık abonelik ücreti ise $ 29.99’dır.

Peki Rift Online bu ücrete değer mi?

Kesinlikle evet, en azından grafikleri ile yeterli bir oyundur. Rift’in özelliklerini gördüğünüzde siz de ücretine değeceğini anlayacaksınız. Ayrıca dilerseniz Rift’i ücretsiz olarak 20 level’e kadar deneyebilirsiniz.

Rift Online’ın Önemli Özellikleri:

Rift‘in büyülü Telara dünyasında iki ırk ve sekiz karakter sınıfı bulunuyor. Guardian‘lar ve karşısındaDefiant‘lar. Her ulus için sekiz ayrı karakter sınıfı mevcut. Mükammel bir RPG deneyimi için sekiz farklı sınıftan birini seçerek karakterinizi şekillendirebilir, geliştirebilir, görevler yapabilir ve PVP’lere katılabilirsiniz.

 

Devasa savaşlar: Bölge savaşlarıyla oyuncular kendi bölgelerini ele geçirebilir ya da başka oyunculara ait bölgeleri istila edebilirler.

Sekiz temel güç: Hava, Toprak, Ateş ve Su, Telara dünyasının yaşamını kontrol eden temel elementlerdir. Rift Online’da oyuncular bu elementleri yönetebilen büyücüler ya da kılıç ve kalkan kullanan savaşçılar olabilirler.

Kendi karakterinizi yaratın: Diğer RPG’lerdeki gibi kalıplaşmış karakter sınıfı sistemlerinin aksine Rift Online’da oyuncular kendi karakterlerini skill ve diğer etkenler ile istedikleri gibi özelleştirebilirler. Bu sayede oyuncuya özel bir karakter sınıfı oluşmuş olur ve oyuncular kendi oyun tarzlarına uygur karakterlere sahip olabilirler.

PVP sistemi: Diğer oyuncularla ilgili PVP yapabilme, uluslar arası savaşlar ve birebir PVP imkanı ile oyuncular PVP Rank’ı edinebilir ve karakterlerinin gücünü gösterebilirler.

Yüksek grafikler: Rift Online hem her PC’de çalışacak şekilde hem de çok yüksek grafiklere ulaşacak şekilde ayarlanmıştır. YouTube üzerinde paylaşılan bazı görüntüler sizi yanıltmasın Rift’in görselleri piyasadaki çoğu RPG’den çok daha iyi düzeydedir. Ayrıca PC özellikleri düşük olan oyunculara da hitab eder.

Rift Online’da oyunculara verilen görevler dışında guild ile birlikte yapılabilen guile quest’leri de bulunuyor. Guild quest’ler oldukça zor olabiliyor ve oyuna ayrı bir keyif katıyor. Oyuncular Rift’te görevleri tamamlayarak exp ve PVP rank elde edebildikleri gibi achievement’ler de kazanıyorlar.

Tüm bu özelliklerin dışında Rift Online’da Guild sistemi, Raid’ler, Auction House, Craft sistemi ve Ticaret imkanı gibi bir çok özellikte bulunuyor.

Sistem Gereksimleri

Hazırlanıyor...

Rift Online
Platform
PCClient
Oyun Modları
Pvp Pve MMO
Zorluk Derecesi : Normal
Oyun Kurgusu
Fantastik Macera
Oyun Ücreti
Aylık
Yayın Tarihi:
2011-01-01
Bağlantılar
Resmi Sitesi Kayıt ol Indır
Son Eklenen Video
Daha fazla video