PvpLog.com - The Secret World İncelemesi

Hakkında

The Secret World, “Level yok, Class yok!” sloganıyla sesini duyuran özgür bir MMO oyunudur. The Secret World’te bambaşka bir oyun tecrübesi edinebilirsiniz çünkü bu oyunda tek önemli olan yeteneğinizdir.

Ouml;zgürce Oynayın!
İstediğiniz gibi oynamanıza olanak tanıyan The Secret World Online olarak diğer oyuncularla etkileşim içinde olmanızı sağlar.

PVP ve PVE
The Secret World dünyası tehlikeli yaratıklar ve haydutlarla doludur. The Secret World’te dilerseniz oyuncuları gruplayarak kendi ekibinizi oluşturabilir ve güçlü Boss’lara kafa tutabilirsiniz. Level ya da karakter sınıfı olmadığından her oyuncu yeteneklerini konuşturmakta özgürdür. Hiç kimse diğer oyunculara healling yapma ya da sürekli diğer kullanıcılara can vermek zorunda değildir. Aynı zamanda ileri düzey yaratıklara karşı meydan okumak için beklemek zorunda da değilsinizdir.

Sıradışı MMO Deneyimi
Sıradan MMO oyunlarının aksine The Secret World’te oyun film gibi ilerler ve tamamen oyuncunun isteği doğrultusunda yönelir. Dramatik oyun hikayesi ile etkileyici bir deneyim sunar.

Gerçek Dünyadan Kesitler
The Secret World’te gerçek dünyadan kesitler görebilirsiniz. İngiltere’nin bir çok şehri günümüz Mısır’ının büyük bir kısmı, New York ve bir çok şehir geniş kapsamlı şekilde dizayn edilmiştir. Oyuncular The Secret World dünyasında gerçek dünyada dolaşır gibi gezinmekte özgürdür ama The Secret World dünyasında New York gibi şehirlerde gezinirken bir çok mitolojik, efsanevi canlıya ve devasa bosslara rastlayacağınızı unutmayın.

Gizemli Topluluklara Katılın
The Secret World oyununda gizemli topluluklar bulunur. Oyuncular bu gizemli topluluklara katılarak yardımlaşma ve dayanışma içinde olabilirler. Topluluklar kendi içlerinde dayanışma halinde oldukları gibi diğer topluluklarla karşı karşıya gelebilirler. The Secret World’te oyun tecrübenizi bir üst seviyeye taşımak için mutlaka bir topluluğa üye olmanızı öneririz.

The Secret World’teki üç gizemli büyük topluluk: The İlluminati, The Dragon ve The Templars

Özel Bölgeler ve Büyü
The Secret World’te bazı özel bölgeler vardır. Bu alanlarda büyük savaşlar yapılır ve bu savaşlardan yeni güçler, silahlar ve giysiler elde edilebilir. The Secret World’te bazı karakterlerin özel güç ve büyü yetenekleri varken bazı karakterlerin ise güçlü silahları ve ekipmanları bulunur. Class sistemi bulunmuyor ancak kendi karakterinizi dizeyn edebilmenizi sağlayan bir çok özelleştirilebilir büyü ve silah bulunuyor.

TThe Secret World oynayabilmek için oyuna abone olmalısınız

Sistem Gereksimleri

Hazırlanıyor...

The Secret World
Platform
PCClient
Oyun Modları
Pvp Pve MMO
Zorluk Derecesi : Normal
Oyun Kurgusu
Fantastik Macera
Oyun Ücreti
Aylık
Yayın Tarihi:
2012-01-01
Bağlantılar
Resmi Sitesi Kayıt ol Indır
Son Eklenen Video
Daha fazla video