PvpLog.com - Travian İncelemesi

Hakkında

Travian Nedir, Nasıl Bir Oyundur?

 

Travian, MMORTS tarzı browser oyunudur. Dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir ve neredeyse tüm dillere çevrilmiştir. Oyunun amacı oyuncuların kendi köylerini kurmalarını sağlamak ve kurdukları köyleri geliştirmelerine imkan tanımaktır. Travian’da diğer oyuncularla etkileşime geçebilirsiniz yani diğer köylere savaş açabilir veya dostluk kurarak diğer oyuncularla yardımlaşabilirsiniz.


bope_travian_by_darkthal-d3l8cos

Travian tarayıcı tabanlı bir oyun olduğundan üyelik aldığınız andan itibaren oyunu istediğiniz her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz. Travian için bir indirme yapmanız gerekmez ve Travian yüze yüz ücretsiz bir oyundur!


dw12801024py4

Travian’ın Hikayesi ve Konusu

Travian’da oyuncular hammaddeler toplayarak köylerini geliştirebilir ve askeri birlikler kurarak ordularını oluşturabilirler. Travian’da 3 ırk vardır bunlar: Germenler, Romalılar ve Galyalılardır. Travian milattan öncesini konu alır ve bu üç kültürün derin tarihlerine iner. Oyuncuları milattan önceki tarihi dünyaya götüren Travian, çok köklü ve heyecanlı bir senaryoya sahiptir.


large_ec

Güzel Grafikler ve Karikatürize Edilmiş Figürler

Travian dünyasında oyuncuları çok iyi hazırlanmış grafikler bekliyor. Sevimli tarzı ile karikatürize edilmiş oyun figürlerinin dışında Travian’ın grafik tasarımı usta tasarımcılar tarafından yapılmıştır. Screenshotlarda çok belli olmayabilir ancak Travian’ın grafikleri gerçekten iyi hazırlanmıştır ve oyunculara sanki gerçekten oyunun içindeymiş hissini verir.


new_travian_t4_buildings_by_travian_browsergame-d31ogna

Sıfırdan Başlayan ve Büyüyen Bir İmparatorluk Kurun

Travian başlangıçta oyunculara yalnızca köy merkezinde tek bir merkez bina verir. Oyuncuların ekonomik ve ticari zekalarını geliştirerek köylerini geliştirmelerini ve büyük topluluklara dahil olmalarını sağlar. Travian’da oyuncular tek başlarına görevler yaparak ve diğer oyuncularla savaşarak eğlenebilecekleri gibi aynı zamanda kendilerine dost imparatorluklar bulabilir veya arkadaşlarını oyuna davet edebilirler.

Arkadaşlarınız ile Travian’a başlamak için bu haberi en aşağıdaki bağlantıları kullanarak sosyal platformlarda paylaşmanız yeterli olacaktır. Travian’ın bu geniş kapsamlı dünyasından haberdar olan tüm strateji severler bu oyuna katılmayı isteyecektir.

Travian zaten çok popüler bir oyun olduğundan her sunucuda binlerce oyuncu bulunur. Eğer bir dost arıyorsanız ya da savaş yapma ihtiyacı duyarsanız çevrenizdeki köylerle iletişime geçebilirsiniz. Her köy gerçek bir kullanıcıya aittir. Ayrıca unutmayın ki her köyün bir de savaşçıları vardır. Harita üzerinden diğer köyleri inceleyebilirsiniz.


travian-2641-screenshot

Travian’da Hammaddeler ve Üretim

Travian’da dört temel hammade bulunur bunlar: Odun, tuğla, demir ve tahıldır. Köyünüzü geliştirmek için hammaddeler edinmeniz gerekir. Bunu sağlamak için ya ticaret yaparsınız ya da köylülerinizi hammadde toplamaya yönlendirirsiniz. Köylülerin hammadde toplamalarını geliştirmek hammadeleri daha hızlı elde etmenizi sağlayacaktır.

Hammedde toplamayı geliştirdikten sonra köyünüzü daha hızlı güçlendirebilir ve hammaddeler sayesinde yeni askeri silahlar, zırhlar vb. üretime geçebilirsiniz. Her üretim için belirli hammaddeye ihtiyacınız vardır bir gemi yapmak için oduna, kılıç üretmek için demire veya bina inşaa etmek için farklı maddelere ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca hammaddelerinizi saldırılara karşı korumak için sığınaklara ihtiyacınız olacaktır.

Sistem Gereksimleri

Hazırlanıyor...

Travian
Platform
Browse
Oyun Modları
Pvp Pve MMO
Zorluk Derecesi : Normal
Oyun Kurgusu
Tarih
Oyun Ücreti
Ücretsiz
Yayın Tarihi:
-
Bağlantılar
Resmi Sitesi Kayıt ol Indır
Son Eklenen Video
Daha fazla video