PvpLog.com - World Of Warships İncelemesi

Hakkında

world of warships

World of Warships oyunu efsanevi oyun serileri olan World of Tanks ve sonrasında çıkan sürümleri arasında bulunuyor. Wargaming ve Lesta Studio tarafından yapılan ortaklık sonucunda BigWorld oyun motorundan çıkmış olan online oyun çok oyunculu muazzam bir savaşa hepimizi davet ediyor. Ciddi anlamda gerçekçi grafiklere sahip olan oyun ücretsiz olarak sunulan ve sadece kayıt olarak oynayabileceğiniz bir MMO oyunudur.

Orijinal dili İngilizce olan oyunun 4.99 GB boyutu buna değecek grafik ve oynanabilirlik performanslarını içeriyor. Şimdiye kadar çıkarılmış ve grafik yönünden en üst noktaya ulaşmış gemi savaş oyunları arasında bulunuyor. World of Warships online oyunu ile aksiyon ve savaş deneyiminizi birebir olarak yaşayabilmek mümkün olacak. Oyun içerisine dahil edilmiş haritalarda Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarını kapsayan bölgeler yer alıyor. Elbette ki hepsine hemen ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Çünkü derin sularda acımasız ve güçlü gemileriyle dolaşan çok sayıda düşman oyuncu yer alıyor. Oyun içinde 5 farklı devlet seçilebiliyorken bu devletlere ait olup üretilmiş olan savaş gemisi modelleri birebir olarak bizlere sunuluyor. World of Warships oyununda var olan ülkeler Amerika, İngiltere, Japonya, Almanya ve Sovyetler Birliği olarak sıralanıyor. Ancak gelecek güncellemelerle beraber farklı ülkeler ve yeni gemiler eklenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Dünya tarihinde sınıflandırılmış olan savaş kruvazörü, destroyer, hafif kruvazör, ağır kruvazör, uçak gemisi ve savaş gemisi olarak farklı gemi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar kendi aralarında da alternatif birçok modelin gerçek hayattaki halinden uyarlama olarak tasarlanmıştır. Denizlerde sürecek olan bu acımasız savaşın sonrasında ise kazanın kim olacağı tamamen stratejiye bağlıdır. Konumunuz, atış gücünüz, geminizin zırhı, kalkanlarınız ve defansif ekipmanlarınız, hızınız, geminizin nitelikleri tamamen size avantaj sağlayacak detaylar arasında yer alıyor. World of Warships oyununda başarıya ulaşmak için stratejinizi şimdiden belirleyin.

Sistem Gereksimleri

Hazırlanıyor...

World Of Warships
Platform
PCClient
Oyun Modları
Pvp
Zorluk Derecesi : Normal
Oyun Kurgusu
Tarih
Oyun Ücreti
Ücretsiz
Yayın Tarihi:
17.09.2015
Bağlantılar
Resmi Sitesi Kayıt ol Indır
Son Eklenen Video
Daha fazla video