PvpLog.com - Nemexia İncelemesi

Hakkında

Nemexia, XS Software’in yayıncılığını üstlendiği Türkçe Ücretsiz MMORTS Browser oyunudur. Oyun genel olarak uzayda geçiyor ve oyunculara kendi gezegenlerini kurma imkanı tanıyor. Nemexia’da oyuncular kendilerine verilen gezegeni geliştirerek kendi ırklarını yükseltmeye çalışıyor. Oyunda birbirinden farklı 3 ırk bulunmaktadır. Her ırkın kendine özel binaları, birimleri ve gelişme şekilleri vardır.

 

Nemexia ırkları: Konfederasyon, Tertetler ve Nokslar.


nemexia-imagen

Devasa Bir Evren

Sonsuz evrende bir gezegeniniz bile olsa bu küçük bir dünyadır. Nemexia’da oyuncular oyuna bir gezegene sahip olarak başlıyor. Gezegeninizde sıfırdan başlayarak çok yüksek teknolojileri keşfetmeye çalışıyorsunuz Nemexia’nın en keyifli noktalarından birisi de bu özelliğidir. Oyunda gelişim çok önemlidir gezegeninizin ekonomisini, altyapısını ve endüstrisini geliştirerek yeni teknolojiler keşfedebiliyorsunuz. Gezegeninizde binalar inşaa edebileceğiniz gibi hammaddeler elde etmek için bazı bölgelere de ihtiyacınız bulunuyor bu yüzden gezegeniniz üç ana bölüme ayrılmıştır bunlar: Hammadde bölgesi, Endüstri bölgesi ve Savaş bölgesidir.


0001-screen_r1_1

Nemexia Grafikleriyle Uzayı Keşfedin

Uzayda bir gezegene sahip olma imkanını kaçırmayacak olan oyuncular için kaçmayacak bir fırsat olan Nemexia’da tersane ve laboratuvar inşaa ederek teknolojinizi geliştirebilir, araştırmalar yaparak kendi uzay ordunuzu kurabilirsiniz.

Uzayı merak edenler için oyunda gerçek uzaydaki bilimsel çizimlere göre tasarlanmış çok iyi grafiklere sahip bir evren bulunuyor. Grafik tasarımı yapılırken gerçek dünyadaki çizgilere çok dikkat edilmesinin yanında aynı zamanda bilim kurgu ürünü uzaylı ırklarda unutulmamış. Uzayda yaşayan yaratıklar ve diğer ırklarda çok özenle dizayn edilmiş.


tour_screen_1

Irkların Bazı Özellikleri

Konfederasyon ırkında insanlar dayanıklı ve çok güçlü askerlere sahiptir. Konfederasyon ırkının en güçlü gemisi olan Ölüm Yıldızı, gezegenleri bile yok edebilecek silahlara sahiptir.

Tertet ırkının özelliği ise güçlü gemilere sahip olmaları ve çok akıllı bir yapay zeka sistemini keşfetmiş olmalarıdır. Özel unit’leri olan Titan bir çok Noks ve Konfederasyon ırkına karşı kıyaslanamayacak bir güce sahiptir.

Nokslar, bioteknolojiye ağırlık vererek farklı bir ordu yapısı geliştirmiştir. Unit’lerin birçoğu canlılardan oluşur. Diğer ırklar robot ve araçlar kullanırken Nokslar biyolojik canlıları kullanırlar.


0003-screenshot_3

Tüm Dünyadan Yüz Binlerce Oyuncu

Nemexia’da asla yalnız kalamayacaksınız. Oyunun MMO özelliğinin belirgin bir hal almasını sağlayan en önemli etken büyük bir evrene sahip olması, dünyanın her yerinden çok sayıda oyuncunun Nemexia oynaması ve diğer oyuncularla oyuncuların etkileşime geçmesinin sağlanması.

Diğer oyuncularla ittifak oluşturabilir, savaşlara katılabilir veya düşmanlarınıza savaş açabilirsiniz. Yeni gezegenler keşfederek kolonizi oluşturabileceğiniz Nemexia’da galaktik imparotorluğunuzu kurabileceğinizi unutmayın.


0006-screenshot_6

Nemexia’da Hedefinizi Belirleyin

Nemexia’da güçlü bir imparatorluk kurmak için yapmanız gereken ilk iş oyuna ücretsiz üye olmaktır. Nemexia’ya üye olmak ve oyunu indirmeden oynamak için burayı tıklayınız. Nemexia’ya üye olduktan sonra oyunda güçlü bir imparatorluk kurmak için hedefinizi belirlemeli ve iyi bir strateji geliştirmelisiniz. Savaşlarda teknolojinin ve stratejinin konuştuğu bir evrende en önemli olan üçüncü unsur hedefinizdir.

Gerçekten uzay savaşlarını yaşamak istiyorsan bu oyun tam size göre…

Sistem Gereksimleri

Hazırlanıyor...

Nemexia
Platform
Browse
Oyun Modları
Pvp Pve MMO
Zorluk Derecesi : Normal
Oyun Kurgusu
Bilim Kurgu
Oyun Ücreti
Ücretsiz
Yayın Tarihi:
-
Bağlantılar
Resmi Sitesi Kayıt ol Indır
Son Eklenen Video
Daha fazla video